Biz Kimiz ?

Murat Pekacar 2002 yılında Ankara’da kurulmuş olup; günümüze kadar kamu ve özel sektör kuruluşlarına ana yüklenici olarak gerçekleştirdiği projeler ile temel faaliyet alanı olan inşaat ve taahhüt sektöründe haklı pay sahibi olmuştur.

14 yıllık derin sektörel deneyim ve tecrübesini; gerçekleştirdiği her projede, üretim bilinci, katma değer ve işletme kültürü oluşturarak kanıtlamış; “değer yaratma” misyonu ile hareket etmiştir.
“Kalite-Zaman-Maliyet” üçlemesini ana ilke benimseyerek; mimari standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşaat teknikleri ve sanatına uygun bicimde, 31.12.2015 tarihi itibariyle 130 adet projeyi başarı ile tamamlamıştır.

Türkiye’de çağdaş mimari ile çevre dostu modern yasam birlikteliğini destekleyen projelere imza atmak amacıyla derin deneyimini yenilikçi is modelleri ile tariflemekte; proje ve üretim konusunda uzman ekibi çözüm ortaklarıyla işbirliği içerisinde dünya standartlarını uygulamaktadır.
Etik değerlere bağlı kalarak istikrar içinde büyümek ve yenilikçi, rekabetçi, basari odaklı bir varoluş vizyonumuzdur.

Misyonumuz:

Sektörde kaliteli iş yaparak bilinir olmayı.

Kaliteli iş hedefimizi; projelendirme, satış ve pazarlama, imalat, teslimat, teslim sonrası garanti ve son olarak müşteri teknik destek hizmetine kadarki süreçleri birbiri ile bağlantılı ve minimum sorun hedefi ile planlayarak belirliyoruz.

Projelerimizin tamamında en yenilikçi ve en teknolojik ürünleri, kültürümüzün ve geleneklerimizin değerleri ile birleştiriyor, örnek gösterilen, sektöre öncülük yapacak yaşanabilir projeler üretiyoruz.

Bütün olarak bakıldığında bu duruşumuzun gereği olarak “gerçek bir marka olmanın tek yolunun, eksiksiz ve gerçek bir müşteri memnuniyeti sağlamak ve mükemmeli yakalamak” olduğuna inanıyoruz.

Faaliyet Alanlarımız :

  • Konut İnşaatları
  • Banka Şube İnşaatları
  • Hastane İnşaatları
  • Okul İnşaatları
  • Altyapı İnşaatları
  • AVM İnşaatları
  • Özel Villa İnşaatları
  • Kamu kurum ve kuruluşların projeleri